RASMENTALISM
Koncert + after party
21 listopad 2013;15 zł

 

Rap śpiewa Witaj W Domu! Lublin stand up! Po ponad rocznej przerwie Rasmentalism wraca do Domu. Do Domu Kultury tym razem. Piewcy dobrej muzyki i ładnego życia w składzie Ras, Ment XXL, Tort zagrają na żywo numery ze wszystkich swoich dotychczasowych albumów. Dodatkowo obiecują przemycić świeże rzeczy z ich nadchodzącego legalnego debiutu. Po koncercie klasyczny after zagrają Ment XXL, Tort i Ras. Noc Rasmentalism. Musisz tam być.

21 LISTOPADA
LUBLIN
DOM KULTURY (Krakowskie Przedmieście 19)

bilety: 15zł do kupienia w Sky is the Limit Store (Narutowicza 19) i Bistro Tancereczka (Krakowskie Przedmieście 19) oraz na bramce w dniu koncertu

Wspierają nas:

Perła
Sky is the Limit Store

---
RASMENTALISM

Rasmentalism to dwóch miłośników dobrej muzyki i ładnego (łatwego) życia: Ras (wokal) i Ment (muzyka). Do tej pory nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: „Dobra Muzyka, ładne życie” (2008), „Duże Rzeczy” z W.E.N,Ą. (2009) oraz „Hotel Trzygwiazdkowy” (2011). W 2011 roku ukazał się także ich pierwszy wosk, wydany przez Junoumi Records pt. "Rasmentalism EP” [JNM012]. Aktualnie są świeżo po podpisaniu kontraktu z Asfalt Records i pracują nad kolejnym albumem, którego pierwszą odsłoną jest singiel “Drogowskazy”. Kolejne wideoklipy i legalny debiut duetu ukażą się jesienią 2013 r. Na koncertach u boku duetu Rasmentalism pojawia się DJ Tort (klawisze, talkbox, wokal), który w 2012 roku wydał wspólnie z Rasem „Maui Wowie EP”. Koncerty zespołu Rasmentalism to przede wszystkim profesjonalizm, energia i doskonały kontakt z publicznością, a także okazja do posłuchania przedpremierowo numerów z nadchodzącego albumu.