POTAŃCÓWKA
PIĘKNE RÓŻNE PIOSENKI
23 listopad 2013;10 zl/lista facebook free

Dom Kultury jako jedno z niewielu miejsc w mieście organizuje tematyczne imprezy taneczne, tj skupione wokół jednego gatunku muzycznego, albo muzyki pokrewnej. Nieraz jednak warto odejść od tej zasady, i po prostu najlepiej bawić się do rana! Tak będzie w sobotę 23 listopada, kiedy na scenie pojawi się duet djów związanych z kultowym warszawskim lokalem „Syreni śpiew”. 

Bez podziałów muzycznych, nasi goście zagrają wszystkie utwory, jakie wg nich są po prostu piękne! Nasi goście to Panna Malina oraz Wojtek T. 
panna malina | MW | wawa

Kocha muzę pod każdą możliwą postacią. Za gramofonami od 7 lat łączy ze sobą pasję, świetną technikę i selekcję. Malina odnajduje się w każdym możliwym tempie muzycznym oraz z instrumentami i wokalami na żywo. To wszystko razem daje bardzo pozytywną, energetyczną miksturę. Malina jest rezydentką Syreniego Śpiewu w Warszawie, gdzie buja do białego rana publicznością na górnej scenie klubu. 

wojtek_t | MW | wawa

1/2 Duetu MW, odpowiedzialny za wybuchowe rytmy nu-disco. Promotor, organizator, pomysłodawca imprezowych inicjatyw, dj. Ambicja do tworzenia tego co napędza i cieszy, przekładana ponad wszelkie niedogodności jest u Wojtka na porządku dziennym. 7 lat spędzonych za dj-ką przerodziło hobby w pasję budującą na parkiecie groove'ową, porywającą całość potwierdzoną na dolnym parkiecie Syreniego Śpiewu, gdzie co 2 tygodnie zamykamy klub o godzinie 6 rano z pełnym dancefloorem. 
Start 21/bilet kosztuje 10 zł/zapisani na listę facebook wchodzą za darmo do 22/wejście od 21 lat