CHAMPION
SQUAD & KALIBUNDU
05 grudzień 2013;10 zł

W czwartek 5 grudnia zapraszamy na międzynarodową balangę reggae/dancehall/hip-hop ze składem djów & nawijaczy z Włoch i USA! Nasi goście to CHAMPION SQUAD & KALIBANDULU. 

Są doceniani na całym świecie, odwiedzili każdy zakątek globu, grali imprezy w Japonii, Afryce, podróżowali po obu Amerykach. 

Tym razem muzyka, którą grają, zaprowadziła ich na stary kontynent. Na PIERWSZĄ i JEDYNĄ imprezę w Polsce, do Lublina, zawita jedna z czołowych ekip grających dancehall, rap, r'n'b i całą masę remixów - CHAMPION SQUAD z Miami! 

Wsparcie zapewni KALIBANDULU - włoski kolektyw DJów, producentów i promotorów muzycznych z Mediolanu. Taka mieszanka zapewni to, o co chodzi w imprezach - najlepszą, najbardziej taneczną i najmniej oczekiwaną selekcję muzyczną podaną w stylu, którego nikt się nie spodziewa

Lokalne wsparcie zapewni Sensithief Sound, Gilo ( www.mysticdubs.org ), Ihaman, Pod Di East Sound oraz Zilla. Od godziny 21 do wczesnego rana będziemy infekować dobrą muzyką i imprezowym nastrojem! Nie wystawiamy faktur za szkody na zdrowiu i nie przyjmujemy L4 (bardziej wam się przydadzą w piątek) - obecność obowiązkowa. Taka balanga się szybko nie powtórzy!

wsparcie: Sensithief Sound (Lublin) Gilo (Lublin / Mystic Dubs ) Ihaman (Warszawa) Pon Di East (Warszawa) Zilla (Łodź) Kiedy: czwartek, 5 grudnia 2013 r. Gdzie: Dom Kultury, Krakowskie Przedmieście 19, Lublin Start: 21:00 Wjazd: 10 PLN