NOWA MUZYKA
ENVEE, INVENT & DNTRT
07 grudzień 2013;10 zl/lista facebook free

7 grudnia wieczór w Domu Kultury będzie wyjątkowy z kilku względów. 

1. Odwiedzają nas jedni z najciekawszych djów & producentów w Polsce – Envee & Invent, który na swojej najnowszej epce współpracował z takimi gwiazdami jak KRS –ONE czy Lunice!
2. Impreza jest oficjalnym after party targów mody i designu Lublin Pop-up Shop
3. Imprezę wspierają ŁOWCY, czyli zmrożonego Jageremeistera & gadżetów od Łowców nie zabraknie! 

Nie umiemy określić gatunku muzycznego jaki będzie dominował na imprezie. Hip-hop będzie się mieszał z elektroniką, pojawią się brzmienia klasyczne jak i muzyka nowa łącząca w sobie bardzo różne dźwięki.Wszystko dzięki naszym gościom związanym z kultową już wytwórnią U Know Me Rec. Nasi goście to Envee & Invent. Będzie ich wspierał rezydent Domu Kultury Dntrt. 

INVENT # „Jeden z najbardziej utalentowanych djów swojego pokolenia. (…) Jego sety są doskonale zbilansowaną kompilacją umiejętności, sztuczek technicznych oraz wyrafinowanego materiału muzycznego” – Magazyn PULP.

Ten 24-letni producent, DJ i turntablista jest absolwentem Burn Studios na Ibizie. Nagrał sporo mixtape'ów i podcastów, zwyciężył też w konkursie na remix "Might Like You Better" Amandy Blank. W swoim dorobku artystycznym ma również oficjalne remixy dla Teielte („Selcouth”, UKM) i Out Of Tune („Cash And Hearts”, EMI Music). Ponadto jest on także autorem bardzo dobrze przyjętej epki na labelu The Very Polish Cut-Outs - "Polish Edits EP #3” 

Warto wspomnieć o jego początkach – zaczynał już jako 14-letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ'ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick - mixing. Sety Inventa są połączeniem najświeższej elektroniki, house’u, hip hopu a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open'er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz za granicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza). Jego produkcje opierają się głównie na analogowych syntezatorach, automatach perkusyjnych, samplerach oraz wyszukanych samplach z winyli.

Na wydanej jesienią EPce "Hey You" podopieczny U Know Me buduje most między starą a nową szkołą – klasyczny rap, hip-house uzupełnia o elementy prosto z 2013 roku. Z tej filozofii wynika dobór gości – na mini-albumie występuje zarówno legendarny KRS- One, jak młody The Kid Daytona, a remiksami zajęli się Azari & III, znajdujący się na szczycie sceny house/disco, oraz połowa duetu TNGHT – Lunice.
https://www.facebook.com/LizzyPopInvent?fref=ts

ENVEE # Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka Envee to dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku. 
Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka afrykańska, brazylijska, tradycje kubańskie i portorykańskie, aż do nowojorskiego disco i hip–hopu to rytmy wpisujące się w jego swoistą wizytówkę.
https://www.facebook.com/envee.ensemble?fref=ts

DNTRT # dobry dj gra w Domu Kultury od niemal początku. Potrafi dobrze zagrac i wypić tez. 

Impreza jest oficjalnym After Party po 3 edycji targów mody & designu LUBLIN POP-UP SHOP 
https://www.facebook.com/events/562995787110503/?source=1

Imprezę wspierają ŁOWCY https://www.facebook.com/projektlowcy?fref=ts

START 21/FACEBOOK FREE DO 22/BILET 10 ZŁ/WEJŚCIE OD21 LAT