JAM SESSION
& KONCERT KUDŁACZ & NON A DEM
15 styczeń 2014;5 zł/muzycy za darmo

Raz w miesiącu w Domu Kultury oddajemy scenę muzykom pragnącym zaprezentować swoją twórczość. Wieczór otwiera koncert, zespół prowadzi też Jam Session. Rzecz jasna dla każdego jest miejsce na scenie! 

Po kilku funkowo-rockowych edycjach Jam session przyszła kolej na wieczór skupiony wokół muzyki reggae. Tym razem gospodarzem wieczoru będzie Kudłacz. 

Kudłacz - młody wokalista i nawijacz reggae z Lublina. Działa od 2006 roku, jako członek załogi Sensithief. Dał się poznać publice podczas wspólnych występów z Hopkinsem - drugim nawijaczem z soundu. Razem nagrali kilka singli w domowych warunkach a także utwór "Nie poddawaj się" w studiu Hendrix, po ówcześnie wygranym przeglądzie muzycznym. Od pewnego czasu Kudłacz działa jako solowy wokalista, a szersza publiczność usłyszała o nim kiedy ukazał się wyprodukowany przez Apollo dubstepowy remix jego utworu "Ślepa miłość". Kudłacz występuje zarówno w wydaniu soundsystemowym, jak i wspólnie z lubelskim zespołem Non a Dem. W 2012 ukazała się jego EPka nagrana pod okiem Marka Bogdańskiego z Dreadsquadu. 

Non a dem - zespół rozpoczął działalność w 2008 roku, pod nazwą Sensithief. Składał się z muzyków oraz dwóch wokalistów, Hopkinsa i Kudłacza. Po wielu koncertach i sukcesach, zespół zawiesił działalność na okres 2 lat. Kiedy Łukasz "Kudłacz" Sadurski rozpoczął solową karierę, nastąpiła reaktywacja, powstał Non a Dem: 

Wokal: Łukasz "Kudłacz" Sadurski 
Bas: Tomasz Sadurski 
Perkusja: Grzegorz Chołżyński 
Gitara: Mikołaj Nowak 
Instrumenty klawiszowe: Sebastian Wawręty 
Instrumenty klawiszowe / Gitara: Wojtek Głowacki

Jam session startuje o godzinie 21 w środę 15 stycznia! Wstęp kosztuje 5 zł//muzycy & wokaliści wchodzą za darmo // wejście od 18 lat