Ania
Rusowicz koncert
02 luty 2014;30/35 zł

Z wielką radością zapraszamy na koncert jednej z najbardziej charakterystycznych wokalistek współczesnej polskiej muzyki – Ani Rusowicz! Koncert 22 stycznia będzie promował jej drugi album „Genesis”, wydany jesienią 2013 roku. 

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł można kupić w BISTRO TANCERECZKA oraz w klubie - ul Krakowskie Przedmieście 19

Kilka słów o naszym gościu:

W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła opolską publiczność. Pierwsza solowa płyta „Mój Big-Bit”, nad którą pracowała przez kilka miesięcy składała się z dwunastu piosenek. 
Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni na przełomie lat 60’ i 70’. Pozostałe sześć utworów to autorskie dzieło Ani. W ten sposób udowodniła, że posiada najbardziej bigbitowe korzenie w kraju. 
26 kwietnia br. podczas gali Fryderyk 2012, Ania została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku (wspólnie z Kubą Galińskim) oraz Debiut Roku!
W czerwcu 2012 podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Ania została odznaczona nagrodą Superjedynka oraz Nagrodą dziennikarzy. Pod koniec czerwca ukazała się edycja specjalna albumu „Mój Big-Bit“zawierająca dodatkowo płytę DVD „Mój Big-Bit na żywo” z rejestracja koncertu z radiowej Trójki oraz wywiadami, scenami zza kulis oraz 2 teledyskami do piosenek „Ślepa miłość” i „Ja i Ty”. 
Rok 2013 upłynął pod znakiem przygotowania nowego albumu. Produkcją muzyczną zajął się EMADE, czyli Piotrek Waglewski. 
Nowa płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jak sama Artystka mówi, jest odzwierciedleniem jednej z części jej osobowości. Płyta jest bardziej niepokorna, nieco psychodeliczna, ale pełna też przepięknych melodii, no i oczywiście wspaniałego głosu Ani. 

Podstawowy skład koncertowy Ani:
Gitara: Ritchie Palczewski
Bas: Michał"Burza" Burzymowski
Bębny: Hubert Gasiul
Klawisze: Łukasz Jakubowicz

Przed koncertem i po koncercie zagra dj Papa Zura z kolektywu soul service ze specjalnym setem z polskim big-beatem z płyt winylowych

ŚRODA 22 STYCZNIA/KLUB OTWIERAMY O 19 30/KONCERT ok 21/AFTER PAPA ZURA