LUBLIN
DLA CETOWEGO
05 luty 2014;5 zl


DOCHÓD Z BILETÓW JAK I ZAROBEK Z BARÓW I NAPIWKI DLA BARMANÓW PRZEZNACZONE NA REHABILITACJĘ Bartosza „Cetowego” Turzyńskiego 

5 lutego chcielibyśmy Was zaprosić na imprezę charytatywną, z której pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc porażonemu prądem legendarnemu b-boyowi „CETOWEMU”. 

Impreza w klimatach FUNK/RAP – na jednej scenie tego wieczoru zagrają:
➜ INVENT ( U know me records/Warszawa) 
➜ PAPA ZURA (Soul service)
➜ SENHOR EFEBO
➜ YA-NECK
➜ KIANO
➜ PROSPER
➜ RAS (RASMENTALISM)
➜ SENSEI (TUBAS SKŁADOWSKI)
➜ SMAK 
➜ DJ RAZ DWA 
WSTĘP 5 zł

W wyniku nieszczęśliwego wypadku 8 lutego b-boy Bartosz "Cetowy" Turzyński został porażony prądem. Udało mu się przeżyć, dzięki pomocy grona specjalistów wybudził się ze śpiączki. 
Jednak Bboy Cetowy wciąż potrzebuje waszej pomocy!
Utrzymanie zespołu rehabilitantów, logopedy i neuropsychologa to miesięczny koszt 10 tysięcy złotych. Najważniejszym celem jest zapewnienie Bartkowi opieki na kolejny rok. 
Wyzwanie, przez którym stoimy to dla wielu bariera nie do przejścia. Jednak w grupie możemy wszystko!
www.fundacjatwojapasja.pl

Bartosz Cetowy Turzyński - Jeden z najbardziej aktywnych promotorów tańca Breakdance i kultury Hip Hop w naszym kraju. Tancerz, który był członkiem najlepszych grup w Polsce, m.in: Casel Salop, Azizi Hustlazz.. 
W 2007 roku założył ekipę Polskee Flavour, która jest obecnie najbardziej utytułowanym polskim crew. W wieku 16stu lat zorganizował swój pierwszy turniej taneczny, co stało się jego drugą pasją. 
Miał ogromny wpływ na rozwój tańca Breakdance i kultury Hip Hop w naszym kraju poprzez organizację wielu międzynarodowych eventów (Freestyle Session, Mighty 4, Circle Prinz, Pokaż Swój Styl..). Gośćmi specjalnymi tych wydarzeń były często największe legendy tego tańca z USA, Korei Płd. czy Europy (Ken Swift, Alien Ness, Poe One, Swift Rock, Born). 
Cetowy Jest jednym z twórców idei Catch The Flava - obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży, które poprzez kulturę Hip Hop przekazują młodym ludziom cenne wartości. Był też inicjatorem międzynarodowej edycji obozu - CATCH THE FLAVA OUTBREAK na Słowacji, na który przyjeżdżają uczestnicy z całego Świata.