AM RADIO
ANTEK & I SAY MIKEY
15 luty 2014;10 zl/lista facebook free

Od pierwszej imprezy w DK Mikey & Antek okazali się najfajniejszymi ziomami. I najlepszymi djami, w których setach można się spodziewać mega fajnych nowości i parkietowych klasyków. Z tym większą radością gościć będziemy ich znowu. Co ważne, Antka nie było u nas ponad pół roku tak więc trzeba mu zgotować piękne przyjęcie! 

AM RADIO to rezydenci warszawskich klubów Powiększenie, Plac Zabaw i Mono Bar, a wcześniej Kamieniołomów, Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora.

Dwukrotnie nominowani do Miazgi - nagrody miesięcznika Pulp dla Najlepszego Kolektywu Didżejskiego. Grali w najważniejszych klubach stolicy, a także na festiwalach Open'er, Selector i Pepsi Vena. Występowali u boku i organizowali imprezy takich gwiazd jak Matt Didemus (Junior Boys), Toro Y Moi, Air France, Cassian, Gloves, Danger, Aeroplane, czy Classixx. Nie uznają ograniczeń stylistycznych i przesadnej spinki. Lubią zaskakiwać i nie popadają w rutynę. W ich setach usłyszeć można pop i electro, indie i disco, remixy i mashupy, parkietowe klasyki i zupełne nowości. 

Start 21/zapisani na listę facebook wchodzą za darmo do 22/bilet 10 zł/wstęp od 21 lat