ALEKSANDER
DROBINIAK - WYSTAWA
29 marzec 2014;-

W Domu Kultury raz na jakiś czas organizujemy wydarzenia związane z modą. Tym razem przyszedł czas na wystawę zdjęć młodego fotografa – Aleksandra Drobiniaka. 

Oto co mówi o sobie 
„Jestem młodym, dwudziestoletnim fotografem z Ukrainy, który zajmuję się zdjęciami mniej niz od 1,5 roku. W Lubnie wypadło mi być studentem zarządzania na KUL‘u. 
Żeby malować obrazy nie starczyło mi czasu i umiejętności, więc kupiłem aparat. Fotografować wszystko co trafiało w obiektyw szybko zostało banalnym zajęciem, dlatego przerzuciłem się na ludzi. Najpierw ćwiczyłem na kolegach i znajomych, a dalej chcąc się rozwijać zacząłem współpracę z modelkami. To mi pobudziło zostać fashion fotografem. Wzrastając w swojej kulturze, orientuję się na fotografów wschodnich, stymuluję się tymi trendami. 
Za swoich ideałów kunsztu fotografii uważam takich klasyków jak Peter Lindbergh, Annie Leibovitz, Mario Testino, a wśród współczesncych fotografów to Melissa Rodwell, Maria Steńko, Katierina Ratundalova, Marat Safin.
Z każdą kolejną sesją coraz bardziej pogłębiam się w świat fotografii modowej. I to mi kręci. W obróbce mocno na mnie wpływa muzyka której słucham, jest moją inspiracją na co dzień. Marzę wyjechać do Chin, by pracować fotografem . Hm… no i oczywiście zrobić okładkę Vogue".

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 20, po godzinie 21 prosimy o pozostanie w klubie – czeka na Was kolejna edycja imprezy MUZYKA ŚWIATA – tym razem w całości poświęcona muzyce wschodniej i południowej Europy

Wystawę wspiera Perła