KAMP! Dj set
+ ŁOWCY & DNTRT
05 kwiecień 2014;10/15zl/ fb free

Sobota 5 kwietnia / start 21 
Bilety 10/15 zl / fb free do 22 

Z wielką radością zapraszamy na imprezę na której zagrają członkowie kultowego w niektórych kręgach, a na pewno bardzo lubianego w DK zespołu KAMP! Tym razem w odsłonie Dj set. Obok nich nasz rezydent Dntrt 

KAMP! 
Ich debiutancki album był jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt ostatnich lat. Bez cienia przesady nazywani są najlepszym zespołem grającym elektronikę. “Breaking A Ghost’s Heart”, “Heats”, “Distance Of The Modern Hearts”, to tylko część ich repertuaru i fragment twórczości wydawanej przez własny netlabel Brennnessel.

Singiel “Cairo” z 2011, ukazał się nakładem portugalskiej wytwórni Discotexas, co zaowocowało współpracą przy kolejnych wydawnictwach tego labelu, w tym remixem dla Appaloosy. Nowe interpretacje dla innych artystów są zresztą ważnym elementem muzycznej działalności Kamp!. Szerokim echem odbiły się ostatnio dwie produkcje dla polskich wykonawców – folkowego duetu Twilite i Brodki. Ta ostatnia zdecydowała, że “Dancing Shoes” w ich remiksie, jest kolejnym singlem promującym jej EP’kę “LAX”. 

www.soundcloud.com/kampmusik
www.youtube.com/user/kampmusik
www.brennnesselrecords.tumblr.com