XXANAXX KONCERT
+ FLEMINGS
07 marzec 2015;25 / 30 zl

Agencja BASSLINE ma przyjemność zaprosić wszystkich wyczekujących fanów na koncert live zespołu Xxanaxx! Zespół będzie miał do zaprezentowania sporo nowych i ciekawych dźwięków. Ten koncert jest dla wszystkich którzy uwielbają spokojne, ciepłe i oryginalne brzmienia w muzyce elektronicznej. Sami jesteśmy bardzo ciekawi Ich występu w nowym roku w Domu Kultury! 

Main act: 
xxanaxx

Support:
Flemings

Miejsce: Dom Kultury
Data: 7.03.2015
Godzina: 20:00 
Bilety: 
1 pula - 20pln (wyprzedana)
2 pula - 25 pln (w sprzedaży)
3 pula - ???
bilety kupicie w Bistro Tancereczka - Krakowskie Przedmieście 19

---------------------

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. 
Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”. 

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape.
Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. 

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. 

---------------------
Do zobaczenia! :)