Pierwsza Impreza
Club Collab & Przyjaciele
05 maj 2012;

Pierwsza Impreza w Domu Kultury: Club  Collab & Przyjaciele

 

Większość lubelskich klubów gra to samo. Dom Kultury nie chce tak robić. Dom Kultury chce prezentować Wam muzykę, jakiej w naszym mieście niemal w ogóle albo nawet wcale nie słychać.

Pierwsza Impreza będzie tego dowodem. 5 maja do Lublina przyjadą dje związani i zaprzyjaźnieni z jedną z najważniejszych grup promotorskich i djskich w stolicy – Club Collab.

Goście to Jedynak z Club Collab i Jealo z Niewinnych Czarodziejów. Lokalne wsparcie zapewnią DBT związany z zespołem Rasmentalism i Kiano, współpracujący z projektem Stereofonia Lublin.

Dje zagrają disco, nu-disco, boogie, funk, hip-hop, czy future beats.

Impreza startuje o godzinie 22. Dom Kultury mieści się w samym centrum Lublina – na deptaku, w piwnicach po klubie Czekolada. Dokładny adres to Krakowskie Przedmieście 19. Co jest dość ważne na tą imprezę, jak i na inne będziemy wpuszczać osoby od 21 roku życia.

Poniżej kilka słów o djach, którzy przywiozą płyty do klubu i będą je grać do rana.

Jedynak to jeden z czołowych promotorów dobrych dźwięków w Warszawie, współodpowiedzialny za zaproszenie do Polski takich gwiazd jak: Moodymann, Pepe Bradock, Dam-Funk, Glass Candy, Rub N Tug, Mark E, Holy Ghost!, Tensnake. Rezydent klubów Powiększenie, 1500. Na jego zaproszenie 11 maja w Warszawie zagra dj A-Trak, połowa duetu Duck Sauce, znanego z hitu Barbra Streisand i dj Kanye Westa.

Jealo czyli Wojtek Jarosiński jako niezrzeszony dj zaczynał ok. 15 lat temu swoje profesjonalne granie na fali 2step/UK garage. Jealo jest współautorem remiksów dla Tworzywa Sztucznego - "Tysiąc pięćset sto gwiazd" oraz Sistars - "Inspirations". W  swoich setach, coraz częściej nawiązuje do klasyki muzyki tanecznej - nowojorskiego disco, chicagowskiego house czy ulubionego boogie.

DBT - 1/3 zespołu Rasmentalism. Pochodzi z Lublina, gdzie z ekipą CHONABIBE rozkręcał najlepsze imprezy w mieście. Na koncie ma wiele imprez i koncertów w całej Polsce. Jego muzyka to podróż przez soul, funk, boogie, hiphop, breakbeat, electro.

Kiano - za gramofonami od ponad 10 lat. Od 6 lat związany z hip-hopową audycją Champion Sound do niedawna nadawaną w Radio Lublin. Jako pierwszy dj w Lublinie zwrócił uwagę na dźwięki spod znaku abstract hip-hop, co promuje w każdym z podcastów. Współpracuje z projektem Stereofonia Lublin, pojawia się na większości imprez związanych z tą marką.

Pierwsza Impreza w Domu Kultury: Club  Collab & Przyjaciele

5 maja start godz. 22.

Wejście 10 zł.

Dom Kultury Lublin – ul. Krakowskie Przedmieście 19.

Wstęp od 21 roku życia.

 

http://clubcollab.com/blog-2

http://rasmentalism.com/