Koncert Życzeń
Gramy Wasze piosenki!
16 maj 2012;10 zł panowie/panie free

Znajomi ciągną Cię na imprezę, a w klubie dj gra numery, których nie możesz słuchać. Wypijasz jedno piwo, drinka, ale wreszcie masz dość. Gust dja i Twoje wymagania to przeciwstawne bieguny. Wieczór, który zapowiadał się tak fajnie skończył się szybciej niż sądziłeś. Ile razy tak było?

Dom Kultury znalazł sposób na to, by fani różnych gatunków muzycznych mogli się bawić razem, jednej nocy w jednym miejscu.

Ten sposób to Koncert Życzeń! Impreza, na której gramy dokładnie to, czego chcą nasi Goście.

Każdy gatunek, najciekawsze utwory. To wszystko znajdziecie u naszych prezenterów. Prezenterzy, ubrani odświętnie, jak przystało na prowadzących Koncert Życzeń, będą nie tylko grali Wasze ulubione piosenki. Chcesz by ta fajna laska w białej sukience, którą widziałeś przy barze dostała od Ciebie piosenkę? – Wal z tym do prezentera a on tak zapowie numer, że jej numer dostaniesz szybciej niż Ci się wydaje.

Tak będzie działał Koncert Życzeń od strony muzycznej. A co z drugą najważniejszą częścią imprezy, czyli napojami, tymi mocniejszymi, po których świat lepiej wygląda?

Prezenterzy muszą nieraz odpocząć, także w trakcie imprezy z tego powodu przygotowaliśmy „przerwę techniczną”. W trakcie kwadransa prezenter będzie przeszukiwał walizkę z płytami a my przez 15 minut będzie za darmo rozlewali piwo i drinki dla wszystkich w klubie!

Kwadranse będą trzy – o 22:15, 23:15 i 0:15.

Czyli razem to 45 minut picia totalnie za darmo dla wszystkich w klubie!

Czyli gramy to, co chcecie. Dajemy Wam alkohol za darmo. Po prostu chcemy byście w tą środę wychodzili z Domu Kultury nad ranem, zmęczeni życiem i szczęśliwi J

Koncert Życzeń startuje w każdą środę o 21. Wstęp dla pań jest darmowy, panowie płacą 10 zł.

Imprezę prowadzą na zmianę Łukasz Borkowski, Paweł Typiak i Tomek Maciuszczak – doświadczeni prezenterzy muzyczni. Mówiąc inaczej – showmani!

Widzimy się pod barem!