Oficjalne After Party
Po koncercie Kosheen, HBlockx
17 maj 2012;5 zł

W czwartek 17 maja Prezydent Lublina po raz kolejny zaprasza na koncert inaugurujący Dni Kultury Studenckiej.

Tym razem na scenie na błoniach pod Zamkiem zagrają H-Blockx, Kosheen i Carion.

Kiedy koncerty się skończą,  a będzie to ok 23, energię, którą dostaniemy od muzyków trzeba będzie wykorzystać. Najlepszym wyjściem będzie wizyta w Domu Kultury na oficjalnym after party. Tam dje Tort & Kiano zagrają energetycznie. Nie piszemy, jakich gatunków można się spodziewać, bo dje mówią wprost – zagramy muzykę. Taką, by parkiet był pełen. Hip-hop, elektronika, rock, disco, no kurde będzie wszystko.

Doświadczenie djów, którzy mają za sobą mnóstwo koncertów i imprez zagranych w całym kraju i nie tylko zapewniają najwyższy poziom imprezy.

Podobno na after party w Domu Kultury mają się pojawić gwiazdy, ale o tym mówić za dużo nie możemy.. a wykonawcy, czyli gwiazdy to:

H-Blockx (www.hblx.de)
Niemiecki zespół od lat z powodzeniem łączący hip-hop i rock.
Są twórcami takich hitów jak m.in. “Move”, “Risin’ High”, “Little Girl”.
Ich muzyka była inspiracją dla takich grup jak Linkin Park i Papa Roach. Założona w 1990 roku grupa zyskała ogromną popularność, dzięki pierwszej płycie zatytułowanej, “Time To Move”. Ich debiut spędził 62 tygodnie na listach przebojów w Niemczech, a płyta sprzedała się w ponad 750 tysięcznym nakładzie. Kolejne albumu “Dicover My Soul”, “Fly Eyes”, czy “Get In The Ring” ugruntowały ich pozycję na europejskiej scenie muzycznej. W 2007 roku muzycy wydali ostatni jak dotąd longplay, “Open Letter To A Friend”. W maju tego roku odbędzie się premiera nowej, siódmej płyty zespołu.
Kosheen (www.kosheen.com)
Kosheen to brytyjskie trio z Bristolu. Zespół wykorzystuje elementy trip hopu, drum’n’bass i muzyki rockowej, tworząc z tych składników własny, niepowtarzalny styl. Ich brzmienie nawiązuje do innych, legendarnych artystów z Bristolu jak Portishead, Tricky czy Massive Attack. Pierwszy album formacji “Resist” ukazał się w 2001. Album przyniósł zespołowi ogromny sukces: prawie milion sprzedanych egzemplarzy, koncerty dla ćwierć miliona ludzi na 144 występach w 33 krajach. Kolejna płyta zatytułowana “Kokopelli” w rockowej stylistyce, pojawiła się w roku 2003 i pokryła się złotem na Wyspach Brytyjskich. Trzeci album “Damage” wydali w 2007 roku, promowany był przez przebojowy singiel “Overkill”. Wkrótce ukaże się czwarte wydawnictwo w karierze Kosheen zatytułowane “Independence”. Promuje go singiel “Get A New One”.

Impreza startuje o 22. Wejście kosztuje 5 zł.

Do klubu wpuszczamy osoby mające 21 lat.