Dansing 60s 70s 80s
Największe hity!
18 maj 2012;10 zł

Piosenka jest jak wino. Nabiera wartości, kiedy przetrwa kilkadziesiąt lat i tak samo jak tuż po premierze albo i jeszcze lepiej fascynuje ludzi.

Takich piosenek powstały tysiące. Nie każdy ma okazję ich słuchać, bo radia jak i kluby grają najczęściej tylko nową muzykę. Te piosenki, o których mówimy są tak dobre i wiążą się z tak ciekawymi wspomnieniami, że aż szkoda by było ich nie zagrać.

The Beatles, Rolling Stones, Prince, Eurythmics, Bob Marley, James Brown, Dawid Bovie, Human League, The Doors, Republika, Kapitan Nemo, Andrzej Zaucha.  Można tak wymieniać pół nocy. Dom Kultury zagra tak całą noc. Piątkową noc!

Dansing w Domu Kultury to cykliczna impreza, która będzie takim powrotem do przeszłości. To, co w latach 60, 70 i 80 (no i leciutko w 90) sprawiało, że tłumy szturmowały dyskoteki, teraz wróci do Domu Kultury. Wróci za sprawą dja, który ma za sobą kilkanaście lat grania.

Szela, bo o nim mowa, przygotuje naszym Gościom wycieczkę po najciekawszej muzyce z drugiej połowy XX wieku.

Disco, pop, italo disco, new wave, rock, hip-hop, funk, pop, reggae. To zagramy.

Kim jest nasz rezydent i czemu właśnie On? Jurek Szela Stankiewicz jest muzykiem. Gra imprezy od połowy lat 90. Na muzyce rock zna się jak mało kto w Lublinie. Pamięta dobrze, co królowało w latach 70 i 80 na listach przebojów. Jako jeden z pierwszych w Lublinie grał imprezy hip-hopowe. No można tak długo.

Stąd Szela najlepiej nadaje się na dja Dansingu.

Stąd co piątek zniszczy Was wielką dawką świetnej, lekko zapomnianej muzyki.

Startujemy o 21. Wejście kosztuje 10 zł.

Do Domu Kultury mogą wejść osoby po 21 roku życia.

Zapraszamy!