Soul Blow – Kixnare & Good Paul
Sky is the limit store launch party
26 maj 2012;10 zł

Dusza i elektronika. Połączenie tych zjawisk przynosi fascynujące efekty. Jakie? Będzie można się o tym przekonać na najbliższej imprezie w klubie Dom Kultury. W sobotę 26 maja za gramofonami staną goście z Krakowa – Kixnare i Good Paul reprezentujący kolektyw Soul Blow.

Ideą Soul Blow jest prezentowanie wspólnych fascynacji muzycznych opartych na soulowym feelingu a zawierających ocean gatunków muzycznych. Nie określamy tutaj gatunków, jakie zagrają GOOD PAUL & KIXNARE. Spodziewajmy się raczej świetnej muzyki tanecznej, łączącej „czarne rytmy i elektronikę”.

Kim są nasi goście?
DJ Good Paul za deckami spędził juz 14 lat i jest bez wątpienia jedną z ciekawszych postaci polskiej sceny dj-skiej zarówno pod względem selekcji muzycznej jak i technicznego skila. Poszukuje soulfull-owych emocji w oceanie gatunków . Początek roku 2012 zaowocował w dwie jego EP:
FIND - dla Berlińskiego Finest Ego/Project Mooncircle
ONE MORE TIME 23 - pod wsparciem U Know Me
Produkcyjnie w postaci dwóch utworów wsparł Novikę na jej debiutanckiej płycie "Trick Of Life"
W 2007 uczestniczył w Red Bull Music Academy Toronto. Jego umiejętności dj-skie były wielokrotnie doceniana dzięki temu miał okazję zagrać na największych festiwalach światowych i polskich:
Sonar Festival : Barcelona – Hiszpania, Heineken Music : Gdynia – Polska, Tauron - Katowice - Polska – Polska, Boogie Brain - Szczecin – Polska, Audioriver - Płock – Polska, W parade - Wrocław - Polska
Parada Wolności - Łódź Polska w towarzystwie takich gwiazd jak : M.I.A, ROSIN MURPHY, JUSTICE, A-TRACK, FAT BOY SLIM, FLYING LOTUS, HUDSON MOHAWK.W Polsce reprezentuje również legendarne marki dj-skie Vestax oraz Ortofon.

http://www.facebook.com/djgoodpaul

Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie "Class of 90's" wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. "Digital Garden" to jego kolejne autorskie dzieło które wydane zostanie na CD oraz podwójnym winylu przy współpracy z U KNOW ME Records.

http://www.facebook.com/kixnare

Na imprezie pojawi się również marka Sky is the limit store. Pod tą nazwą kryje się nowy sklep z lifestylowymi markami odzieżowymi, który od piątk25 maja będzie działał w centrum Lublina, przy ul. Narutowicza 19. Impreza Soul Blow będzie jednocześnie launch party sklepu, w którym można dostać tak ciekawe marki jak np. Missbehave.

Z tej racji na imprezę w Domu Kultury Sky is the limit przygotował dla uczestników imprezy specjalną kolekcję tshirtów, jakie będzie można zdobyć tylko w trakcie naszej imprezy.

http://www.facebook.com/SkyStoreLublin

A impreza startuje o godzinie 22.

Wjazd kosztuje 10 zł

Do klubu mogą wejść osoby powyżej 21 roku życia.

Imprezę organizuje Stereofonia Lublin, czyli reprezentanci starej szkoły lubelskiego hip-hopu, którym wciąż chce się robić kulturę.

http://www.facebook.com/Stereofonialublin