Panowie z Twardej
Tylko Polska muzyka!
15 czerwiec 2012;10 zł

Szanowni obywatele miasta Lublin!
Rada DK Lublin, z niepokojem obserwuje napływające z zachodu wzorce muzyczne. Rozpusta, zbędny blichtr, a także wątpliwe wartości moralne, przyczyniają się skutecznie do deprawacji naszego dumnego, polskiego narodu . Jako rzecze klasyk - cudze chwalicie, a swego nie znacie.
Jako instytucja kulturalna, czujemy się odpowiedzialni za muzyczną edukację mieszkańców Lublina, dlatego już w najbliższy piątek,
15.06.2012, zapraszamy wszystkich obywateli i obywatelki na DANSING.
Z tej okazji, z Centralnego Komitetu Dobrej Zabawy, zaimportowaliśmy najlepszy duet dyskdżokejski w kraju, a może nawet i na świecie.
Prosto ze stolicy, przybędą do nas PANOWIE Z TWARDEJ! Zbyszek Draska, oraz Marian Zapałka zaprezentują podczas tego wieczoru szerokie spektrum polskiej muzyki rozrywkowej.
PANOWIE Z TWARDEJ to dyskdżokejski kolektyw, składający się z dwóch zaprawionych w boju i doświadczonych prezenterów dyskotekowych. Są specjalistami w dziedzinie polskiej muzyki popularno - rozrywkowej.
Podczas swoich występów, prezentują przekrojową selekcję szlagierów z lat 1956-1989, Jak sami twierdzą, są jak ogień i woda, jak groch z kapustą. Dyskoteka rzuciła nich wyjątkowy czar, który sprawia że nie są im straszne blaski kolorofonów, i odbłyski z kuli.
Na dansingach organizowanych przez duet Panowie z Twardej usłyszycie takich wykonawców jak: Piotr Fronczewski, Halina Kunicka, Maryla Rodowicz, Zdzisława Sośnicka, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski,Krystyna Giżowska, Edward Hulewicz, Tilt, Krzysztof Krawczyk, Czerwone gitary, Niebiesko-Czarni, Irena Woźniacka, Skaldowie, Wały
Jagiellońskie, Halina Frąckowiak, Irena Santor, Budka Suflera,
Perfect, Manaam, Kombi, Oddział Zamknięty, Dżem, Wojciech Skowroński, Lombard, Banda i Wanda, Henryk Wars, Jerzy Petersburski, Andrzej Rybiński, Daab, ABC, Bem i Bem, Breakout, Danuta Rinn, Jadwiga Strzelecka, Trubadurzy...i wielu innych. Przepastna kolekcja płyt winylowych wyjątkowego duetu kryje w sobie praktycznie wszystkie
wielkie polskie przeboje - szykujcie się więc na noc pełną tanecznych emocji na parkiecie !!!

Dansing – Panowie z Twardej
Piątek 15 czerwca
Start 21
Wstęp 10 zl dla osob powyzej 21 roku życia