AM RADIO
Antek & ISayMikey
30 czerwiec 2012;10 zł/lista facebook do 23 free

AM Radio x Dom Kultury + D3naturat & Diffriend
Sobota sprzyja zabawie. Można wypić kilka piw, albo i nie tylko. Można pójść spać później niż zazwyczaj. Żeby się dobrze bawić, to muszą być jakieś osoby, które puszczą nam fajne piosenki, przy których się dobrze tańczy.

Dom Kultury na sobotę 30 czerwca zaprosił do siebie dwóch wybitnych specjalistów od muzyki do tańca. To AM RADIO, czyli Antek i I Say Mikey.

Skąd wiemy, że są tacy fajni? No stąd, że to rezydenci warszawskich klubów Powiększenie, Plac Zabaw i Mono Bar, a wcześniej Kamieniołomów, Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora.
Dwukrotnie nominowani do Miazgi - nagrody miesięcznika Pulp dla Najlepszego Kolektywu Didżejskiego. Grali w najważniejszych klubach stolicy, a także na festiwalach Open'er, Selector i Pepsi Vena. Występowali u boku i organizowali imprezy takich gwiazd jak Matt Didemus (Junior Boys), Toro Y Moi, Air France, Cassian, Gloves, Danger, Aeroplane, czy Classixx Nie uznają ograniczeń stylistycznych i przesadnej spinki. Lubią zaskakiwać i nie popadają w rutynę. W ich setach usłyszeć można pop i electro, indie i disco, remixy i mashupy, parkietowe klasyki i zupełne nowości. Od prawie trzech lat ich audycję można usłyszeć w Radiu Roxy w każdy czwartek o 23.

Antka i I Say Mikey wspierać będą lokali dje Diffriend & D3naturat

Szykujcie się na parkietowe szlagiery jakich nie znacie i jakie uwielbiacie. Wszystko będzie tak poukładane, że będziecie tańczyć. W końcu sobota jest raz w tygodniu J

Impreza z AM RADIO startuje o godz 22

Wejście kosztuje 10 zł, jeśli zapiszesz się na listę na facebooku to wchodzisz za darmo do 23