SOUL POWER NIGHT – CPT. SPARKY
Lista facebook FREE
14 lipiec 2012;10 zł/lista facebook do 23 free

Dom Kultury postawił na sprowadzanie najlepszych djów krajowych ( i nie tylko). Mieliśmy okazję gościć czołówkę mistrzów gramofonów, za djką nie stał jednak najwyższy z najwyższych! Cpt. Sparky, członek grupy Soul Service.

Ten specjalista od muzyki soul, funk & klasycznego r&b gościł w klubach Londynu, Tel Avivu, czy Shanghaju! Czas więc by w tym roku pojawił się w Lublinie.

Dzięki płytom Sparkiego w sobotę 14 lipca przeniesiemy się do lat 70. Ub wieku. Do czasów muzyki soul, funk i początków rhytm & bluesa. To muzyka, z której wyrósł hip-hop, czy house.

To rytmy, które sprawiają, że z parkietu zejść trudno. To płyty winylowe z kilkudziesięcioletnią historią. Zresztą historia naszego gościa też już trochę trwa…
Cpt. Sparky od 12 lat regularnie gra w różnych klubach w Polsce - od legendarnych warszawskich jak stara Piekarnia, Muza czy Klubokawiarnia - której na początku istnienia 2001-2003 był rezydentem, po Balsam, Huśtawkę, Mono czy inne w całej Polsce. Był menedżerem artystycznym klubów Organza, Nu Jazz Bistro i Paprotka. Grał też w różnych klubach na całym świecie od Londynu (Jazz Cafe - jeden z najlepszych klubów jazzowych na świecie) przez Frankfurt i inne w EU po Tel Aviv a nawet Shanghaj, gdzie podczas Expo wraz z Soul Service byli oficjalnie wysłani przez Instytut Adama Mickiewicza. Do pisma Machina pod koniec lat 90. była dołączona składanka Cpt. Sparky, z różnymi utworami, które wydawał wtedy w swoim wydawnictwie. Jest autorem dwóch składanek wydanych przez Sony i Emi pt: Viva! La Musica i Viva! Carnival oraz współautorem kultowej serii Polish Funk (części 1-4) oraz Why Not Samba i Off Season. Jest autorem też własnej kompilacji z polską muzyką z czasów PRL inspirowaną zachodnim brzmieniem afro-amerykańskim pt. "We Pay Repsekt". Wspólnie z Soul Service prowadzi audycję w Radiu Roxy w każdy poniedziałek od 23.00.
www.cptsparky.com

Impreza startuje o 22

Wejście kosztuje 10 zł, chyba, że zapiszecie się na listę facebook to do 23 wchodzicie ZA DARMO.

Do klubu zapraszamy Gości powyżej 21 roku życia.