Muzyka taneczna
Buszkers Junoumi
28 lipiec 2012;10 zł/lista facebook do 23 free

Tańczyć trzeba. Taniec poprawia humor, pozwala poznać nowych ludzi, być wysportowanym.

Dom Kultury popiera zdrowy tryb życia. W sobotę zagramy Wam mnóstwo muzyki do tańca. Muzyki różnej, szybszej i wolniejszej. Nowszej i starszej. Naszym gościem będzie Buszkers, jeden z najciekawszych djów w stolicy, rezydent klubów Powiększenie i Resort, a co najważniejsze członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami JuNouMi Records, Funky Mamas & Papas, Koh-I-Noor i U Know Me.

Buszkers gra od 2001 roku. Nigdy nie wiadomo jaki kierunek obiorą jego sety. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po techno i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma importowanymi gwiazdami (m.in. James Blake, Kidkanevil, Fulgeance, Blawan, Teebs, Deadbeat & Tikiman, Mano Le Tough, Young Montana, Pearson Sound, Seiji, L-Vis 1990) a także na letnich festiwalach Selector, Sitkko oraz Coke Live. W 2008 r. rezydent imprez !EDU Dance Music w poznańskim Eskulapie. Od 2011 współprowadzi cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie oraz Resort. Event Manager i Social Media Evangelist w U Know Me Records. Miał okazję nagrać gościnne mixy m.in. dla belgijskiego LaidBack Radio, litewskiego MondayJazz, Pompon Night czy Kosmosu w Radio Roxy.
Od 2009 prowadzi najpopularniejszy obok muno.pl polski serwis z podcastami - JuNouCast.


http://www.twitter.com/buszkers
http://www.mixcloud.com/buszkers
http://blog.junoumi.com/
http://www.facebook.com/JuNouMi
http://www.soundcloud.com/buszkers
http://www.mixcloud.com/JuNouCast

Impreza będzie także oficjalnym after party Lubelskiego Festiwalu Graffiti, jednego z najważniejszych wydarzeń promujących sztukę malowania murów.

Muzyka Taneczna zacznie grać o godzinie 22 w sobotę 28 lipca

Z płyt usłyszycie house, hip-hop, disco, czy future beats

Wejście kosztuje 10 zł

Zapisani na listę facebook do godziny 23 wejdą do klubu za darmo