ZŁOTA POLSKA JESIEŃ
HUNGRY HUNGRY MODELS x CHŁOPCY & DZIEWCZĘTA
13 październik 2012;10 zł/lista facebook free do 23
 

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ – HUNGRY HUNGRY MODELS x CHŁOPCY & DZIEWCZĘTA

 

Jesień to jedna z czterech pór roku. Zdaniem niektórych najpiękniejsza. Wtedy wiatr wieje mocniej, a woda w stawie nabiera ciemnego, ponurego wyglądu. Na samą myśl ludzi ogarnia smutek i gorycz, że nie zobaczą już przylatujących bocianów. Ale jesień wbrew pozorom wygląda najpiękniej wśród wszystkich okresów w ciągu roku.

W czasie jesieni liście dęba, buka, brzozy i innych drzew stają się żółte. Potem spadając tworzą wielobarwny dywan przykrywający ziemię. Trawa dojrzewając, aż prosi rolników do koszenia. Dni stają się chłodniejsze.

Skoro chłodniejsze, to warto się ogrzewać. Bardzo dobrze ogrzewa taniec. A z napojami, jakie sprzedajemy i muzyką graną przez naszych gości, należy powiedzieć, że wieczór będzie ciepły i przyjemny. Kto zagra w sobotę 13 października?

Hungry Hungry Models
HHM to kolektyw djski prezentujący nowoczesną muzykę elektroniczną. Na swoim koncie mają występy na wszystkich istotnych polskich festiwalach - Open'erze, Offie, Audioriverze, Francophonic, Boogie Brain, Pozytywne Wibracje oraz na czeskiej Elektrze. HHM organizowali imprezy z takimi artystami jak Foals, Peaches, Boy George, Tigi, Bloody Beetroots, Steve Aoki, Drop The Lime, Robert Babicz, Canblaster, Breakbot – We wrześniu 2010 HHM zostali wybrani przez prestiżowe radio BBC Radio 1, by zorganizować oficjalną imprezę radia przedstawiającą warszawską scenę klubową.

Lokalne wsparcie zapewnią dje związani z imprezami NOWE DISKO - CHŁOPCY & DZIEWCZĘTA oraz kolektywem OHH MY SOCKS.

Będzie tanecznie zagramy house/indie dance i podobne

Impreza ZŁOTA POLSKA JESIEŃ startuje w sobotę 13 X o 22

Bilet kosztuje 10 zł/Zapisani na listę facebook wejdą do klubu za darmo pomiędzy 22 a 23

Do Domu Kultury zapraszamy osoby po 21 roku życia w strojach innych niż dresy