Nowa szkola
Buszkers, Chlopcy & dziewczeta
15 grudzień 2012;10zl/lista fb free do 23

Dom Kultury gra bardzo dużo starszej muzyki – klasyki muzyki rozrywkowej, korzennego soulu, czy hip-hopu. Nieraz jednak warto zaprezentować coś nowego – brzmienia, jakie do lubelskich klubów nie zawsze docierają. 

Na pierwszej imprezie z cyklu Nowa Szkoła zagrali Teezy i Sid Pong. Tym razem naszym gościem będzie Buszkers, jeden z najciekawszych djów w stolicy, rezydent klubów Powiększenie i Resort, a co najważniejsze członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami JuNouMi Records, Fun

ky Mamas & Papas, Koh-I-Noor i U Know Me.

Buszkers gra od 2001 roku. Nigdy nie wiadomo jaki kierunek obiorą jego sety. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po techno i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma importowanymi gwiazdami (m.in. James Blake, Kidkanevil, Fulgeance, Blawan, Teebs, Deadbeat & Tikiman, Mano Le Tough, Young Montana, Pearson Sound, Seiji, L-Vis 1990) a także na letnich festiwalach Selector, Sitkko oraz Coke Live. W 2008 r. rezydent imprez !EDU Dance Music w poznańskim Eskulapie. Od 2011 współprowadzi cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie oraz Resort. Event Manager i Social Media Evangelist w U Know Me Records. Miał okazję nagrać gościnne mixy m.in. dla belgijskiego LaidBack Radio, litewskiego MondayJazz, Pompon Night czy Kosmosu w Radio Roxy. 
Od 2009 prowadzi najpopularniejszy obok muno.pl polski serwis z podcastami - JuNouCast. 


http://www.twitter.com/buszkers
http://www.mixcloud.com/buszkers
http://blog.junoumi.com/
http://www.facebook.com/JuNouMi
http://www.soundcloud.com/buszkers
http://www.mixcloud.com/JuNouCast

Lokalnym wsparciem naszego gościa będą reprezentanci kolektywu Chłopcy & Dziewczęta oraz OH MY SOCKS – dntrt i Forreign. 

Będzie Nu beat. Nu disco. Trochę przebasowanego rapu. Pewnie jakiś house. 

Start 22
bilet 10 zł/zapisani na listę facebook mają wstęp za darmo do 23
wejście od 21 lat.