RAP
BEZ OGRANICZEŃ
18 wrzesień 2013;5 zł

Kolejne spotkanie z muzyką rap w najlepszym ujęciu. Bez oglądania się na najnowsze listy przebojów. Jest mikser, są 3 osoby związane z kulturą hip-hop i ich definicja muzyki rap. 
W środę 18 września swoje ulubione numery zagrają DOLAR, GOLDEN & DZIEWCZYN. 
Muzycznie pewnie i Dj Premier, Pete Rock, Dilla, Nas, Mobb Deep, Wu tang, luzujący west coast i brudny NY. 
Kilka słów o prowadzących.
★ DOLAR to trzydziestoletni raper, freestyle'owiec, felietonista oraz dziennikarz Radia Freee. Na antenie tej stacji prowadzi cotygodniową audycje "Rap nite". Najchętniej słucha rapu z lat 90'. Nie obce są mu również brzmienia funku, neo-soulu, house'u czy też elektroniki. Możecie się spodziewać muzyki od De La Soul i Jamiroquai po Kendricka Lamara i Mayera Hawthorne'a.

★ GOLDEN (Et Recs / Złote Twarze) - producent muzyczny, współzałożyciel grupy Złote Twarze z którą aktywnie wspiera rodzimą scenę hiphopową od 2007 roku. Jego produkcje można usłyszeć we współpracy z takimi wykonawcami jak Onar, Fenomen, Endefis, Szad, Pih, Pyskaty, Miuosh czy DJ Vadim. Aktualnie pracuje nad muzyką jednocześnie do kilku projektów i albumów których część ukaże się jeszcze w tym roku.

★ DZIEWCZYN (Stara szkoła/Dom Kultury) – związany ze sceną hip-hop w Lublinie od niemal samego początku. Kiedyś raper, malował też graffiti. Zamieszany w organizację wielu imprez rapowych & graffiti w Lublinie. Słucha rapu 20 lat. Kierownik muzyczny Domu Kultury. 

Zaczynamy o 22// wejście od 18 lat//RAP CAŁĄ NOC. 
Bilet 5 zł/wejście z ulotką free