SOUL SERVICE
FUNK/SOUL/POLSKIE NAGRANIA
12 październik 2013;10 zl/lista facebook free

Drogi miłośniku muzyki - tu Soul Service!
Z radością informujemy, iż wraz z Polskimi Nagraniami oraz wydawnictwem Funky Mamas And Papas udało nam się przygotować kolejną (już siódmą!) kompilację z polską muzyką lat 60-70.
Album nazwaliśmy Strange Weekend podążając za tytułem utworu grupy Breakout. Tytuł nie jest zupełnie przypadkowy ponieważ przymiotnik „dziwny” był niejako kluczem przy doborze repertuaru. 

Zebrana tu muzyka dudni od rockowych gitar i organów Hammonda, przesiąknięta jest duchem psychodelii i epoki hippisów, a funkowy groove i szalone rytmy sprawiają, że z powodzeniem może zagościć na parkietach klubów

Muzykę z nowej płyty oraz najlepsze nagrania z lat 60 & 70 z gatunków soul, funk & disco zaprezentują trzej członkowie SOUL SERVICE – MISTY, BURN REYNOLDS & PAPA ZURA! 

Imprezie z drużyną Soul Service będą także towarzyszyły urodziny 7 audycji kulturalnej „Studnia”. 
Ta autorska audycja Józka Szopińskiego jr pojawia się na antenie Polskiego Radia Lublin w każdą czwartkową noc. Redakcja „Studni” relacjonuje kulturalne życie młodego Lublina, recenzuje lokalne wydawnictwa muzyczne, organizuje koncerty lubelskich artystów. - Przyjdź i wypij nasze zdrowie! Już po raz siódmy słuchacze, przyjaciele i reporterzy radiowej audycji „Studnia” będą świętować jej urodziny – zaprasza red. Józek Szopiński! 

DZIWNY WEEKEND Z SOUL SERVICE ♬ MISTY ♬ PAPA ZURA ♬ BURN REYNOLDS 

Start 21/bilet 10 zł/zapisani na listę facebook wchodzą za darmo do 22/wstęp od 21 lat